Karrier lehetőség

Folyamatosan fejlődő, bővülő csapatunkba keresünk tehetséges, tapasztalattal rendelkező munkatársakat. Nem az érdekel bennünket, milyen iskolákat végeztél, hanem hogy mit tudsz. Mire vagy képes, van-e benned valami plusz, úgy látod-e a világot ahogy mi?

Tegyünk egy próbát! Ha szeretnél kreatív csapatunk része lenni és érzed magadban hogy van nálunk keresnivalód, ne habozz elküldeni portfóliódat és jelentkezésedet az account@ungerandpartners.hu email címre!

Grafikus

Tapasztalattal rendelkező grafikus kollégánkat keressük, akinek elsődleges feladata a csapattal együtt működve extrém sokoldalú és változatos tervezési és kivitelezési munkák ellátása elsősorban csomagolás és marketing anyagok elkészítése területén.

Elvárásaink

  • Kimagasló esztétikai érzék
  • 3-5 éves szakmai tapasztalat
  • Magas fokú precizitás
  • Photoshop, InDesign, Illustrator, Acrobat Professional magas szintű ismerete Mac környezetben
  • Önálló munkavégzési képesség csapatjátékosként
  • Nyomdai eljárások gyakorlati szintű ismerete

Feladatok

  • Arculati elemek kidolgozása
  • Kiállítás-, rendezvénymegjelenés tervezése, megvalósítása
  • Honlap- és online design website layout, hírlevél, social média koncepció tervezés
  • Makettek készítése
  • Nyomdai előkészítés
  • Kapcsolattartás a nyomdákkal, gyártókkal

Előnyök

  • 3D tervezési ismeretek
  • Csapatjátékosi képességek
  • Jó humorérzék
  • Kimagasló kreatív problémamegoldó képességek

DTP operátor

Elvárásaink

  • Nyomdai és kivitelezési eljárások gyakorlati szintű ismerete
  • Önálló munkavégzési képesség

Feladatok

  • Együttműködés a grafikusokkal, szövegírókkal
  • Arculati elemek véglegesítése
  • Social és website elemek véglegesítése

Előnyök

  • Kimagasló problémamegoldó képességek

Illusztrátor

Számos munkánk van amihez illusztrációkat használunk alapként. Keresünk tehetséges, jó ízlésű, a művészi munkát felhasználói szinten átgondolni tudó illusztrátorokat, projekt alapú munkavégzéshez.